środa, 18 lutego 2015

Światowy Dzień Kota i wystawa mruczków...


Wczoraj jak już zapewne wiece, był Światowy Dzień Kota. Osobiście uważam, że to cudowne święto i cieszę się z tego, że ludzie postanowili je obchodzić. Mruczki pewnie tego nie wiedzą, ale być może przeczuwają, kiedy damy im jakiś lepszy smakołyk. Ale... jest jedno ale. Tak naprawdę, wcale nie potrzeba specjalnego dnia, aby okazywać tym wspaniałym czworonożnym przyjaciołom, miłość. Poświęcając im czas, dbając i troszcząc się o nie, zapewniamy im sporo miłości. Koty to czują i wiedzą, ale nie zawsze tego okazują. :)

Zdjęcie poniżej, przedstawia Amanda myjącego się ,, na leżąco ":


Ten post, nie jest tylko i wyłącznie o wczorajszym dniu. 17 Stycznia 2015 roku, byłam na darmowej wystawie kotów. Można było podziwiać wiele cudownych ras, takich jak Maine Coon, Sphynx kanadyjski, Ragdoll, Egzotyczne, Bengalskie, Devon Rex i wiele innych. Był również dział, na którym były nasze piękne dachowce, wystawione do adopcji.

Oto kilka zdjęć z wystawy, niestety robionych ,, na szybko " telefonem komórkowym:Na koniec, dwa cudowne stworki, które mogłam pogłaskać, po zrobieniu zdjęcia. Przyznam się szczerze, że to niezapomniane uczucie! :))

2 komentarze:

  1. Wow, zazdroszczę wystawy, tyyle kotów w jednym miejscu <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy dzień jest dobry na obchodzenie Dnia Kota :) Fajnie byłoby być na takiej wystawie ^^

    OdpowiedzUsuń